Darmowa dostawa od 249 zł 🐕

Kule węchowe dla psa

Szukasz sposobu na zajęcie czasu pupilowi albo chcesz zapanować nad tempem spożywania przez niego pokarmów? Dobrym rozwiązaniem jest kula węchowa dla psa! Wykonana jest z bardzo miękkiego polaru i solidnie związana. Wystarczy umieścić między fragmentami materiału smaczki lub suchą karmę i obserwować, jak pupil z zaangażowaniem próbuje zjeść przysmaki. Dla czworonoga to nie tylko świetna rozrywka, ale też dobrze ćwiczenie na węch. Poręczny rozmiar sprawia, że łatwo wziąć produkt ze sobą do samochodu lub na wycieczkę.

Wybierz kolor tkaniny i stwórz idealną kulę dla swojego zwierzaka!

Piłka węchowa dla psa – doskonały sposób na samodzielną zabawę

Potrzebujesz sprawdzonej zabawki dla czworonoga, która zapewni mu wielogodzinną rozrywkę? Piłka węchowa dla psa umożliwia mu korzystanie z naturalnych instynktów – pragnienie tropienia i znajdowania pożywienia. Jest idealna dla zwierzaków, które kochają podejmować wyzwania, otrzymując za nie, nagrody. Możesz umieścić je wewnątrz kuli do wąchania, wykonanej z miękkiego polaru. Zapach przysmaków wzbudza zainteresowanie i skupia uwagę na długo, umożliwiając pupilowi być mentalnie pobudzonym i jednocześnie wyciszonym.

Odkryj zalety kuli węchowej dla psa!

Zmysł powonienia umożliwia czworonogom odkrywanie świata. Stymulująca go kula węchowa dla psa z ukrytymi wewnątrz krokietami gwarantuje wiele korzyści:

  • umożliwia doskonalenie najważniejszego narządu poznawczego,
  • eliminuje nudę, gdyż ma formę piłki do zabawy,
  • zmniejsza niepokój poprzez zapewnienie niezbędnej stymulacji psychicznej i fizycznej,
  • spowalnia jedzenie, pozwalając uniknąć bólu brzucha.

Poza tym zabawa w wąchanie jest świetnym sposobem na spalanie kalorii.

Dlaczego zabawy węchowe są ważne w szkoleniu psa?

Treningi, wymagające od zwierzaka używania zmysłu powonienia, mają na celu wykorzystywanie i rozwijanie naturalnych zdolności Twojego ulubieńca. Psy posiadają w nosie około 300 milionów receptorów zapachowych, podczas gdy ludzie prawie pięćdziesiąt razy mniej. Ponadto nozdrza czworonogów mogą pracować niezależnie oraz wyodrębniać i identyfikować poszczególne składniki jedzenia. Wrodzony instynkt tropienia pożywienia sprawia, że piłki czy kule węchowe są ulubionymi zabawkami zarówno szczeniaków, jak i dorosłych osobników. Stymulują rozwój umysłowy i zachęcają zarówno do wąchania, jak i aktywności ruchowej.

Spersonalizuj ulubione zabawki dla swojego psa!

Jeśli szukasz ciekawych akcesoriów węchowych dla swojego czworonoga, zapoznaj się z naszym bogatym asortymentem. Oferujemy szeroką gamę sprawdzonych produktów, które uprzyjemnią Ci czas spędzony ze zwierzakiem. Skorzystaj z kreatora i zaprojektuj kule do wąchania dla psa, dostosowując kolorystykę i wielkość piłki do swojego ukochanego pupila!

Koszyk

0
image/svg+xml

Wybierz coś dla siebie!

Kontynuuj zakupy