Darmowa dostawa od 249 zł 🐕

Maty węchowe dla psa

Jeśli chciałbyś zadbać o wszechstronny rozwój swojego psa, maty węchowe w przystępnych cenach będą dla Was doskonałym wyborem. Zapewnią Twojemu zwierzakowi długie godziny interesującej rozrywki, a Tobie pewność, że zabawki zapachowe, których używa, są dla niego w pełni bezpieczne. Sprawdź, jak wiele mogą zyskać dzięki temu Wasze codzienne wspólne zabawy.

Jak używać mat węchowych?

Na co dzień, bawiąc się ze swoim pupilem, warto angażować go w zadania wymagające użycia instynktu. Mata węchowa dla psa to świetne rozwiązanie dla zwierzaka w każdym wieku bez względu na rasę. W miękkich fragmentach materiału wystarczy schować przysmaki, żeby zachęcić czworonoga do aktywności i wykorzystywania tak ważnego dla niego zmysłu węchu. Tylko tyle wystarczy, by zająć go na dłuższy czas. Ty musisz zadbać tylko o odpowiednią ilość zapachowych smaczków. To niewielka cena za tak angażującą rozrywkę. Wyszukiwanie po zapachu jest naturalną czynnością dla czworonogów, dlatego warto jak najczęściej udostępniać im taką możliwość.

Ćwiczenia węchowe mają bardzo pozytywny wpływ na rozwój zwierzęcia. Przede wszystkim uczą go skupienia i koncentracji na konkretnym zadaniu. Pomagają się wyciszyć i uspokoić, co ma szczególnie duże znaczenie w przypadku zaburzeń behawioralnych. Maty zapachowe dla psów to zabawki polecane przez specjalistów od psiej psychiki. Ich cena jest o wiele bardziej atrakcyjna od kosztu zakupu specjalistycznych gadżetów o podobnej funkcji.

Zabawy angażujące węch dostarczają zwierzakom porcję zdrowego zmęczenia. Dzięki nim Twój pupil nie będzie szukał innych, niekoniecznie pożądanych rozrywek, takich jak gryzienie Twoich ulubionych butów.

Dlaczego warto wybrać nasze maty zapachowe?

Każda mata zapachowa dla psa dostępna w naszym asortymencie jest wykonywana ręcznie, dlatego masz możliwość wyboru kolorów samodzielnie, podczas składania zamówienia. Dzięki temu możesz ją w pełni spersonalizować i dopasować do swoich upodobań.

Antypoślizgowy spód lub mocny splot (zależnie od konfiguracji) sprawiają, że artykuł jest łatwy i wygodny w użytkowaniu. Nasza zabawka węchowa nie przesuwa się podczas węszenia, a Twój pupil nie musi chodzić za nią po całym pokoju. Unikalny sposób szycia sprawia, że produkty są trwałe i wytrzymałe i zniosą nawet najbardziej energiczne szaleństwa psiaków.

Zależy nam na tym, by mata węchowa była dostępna dla wielu psów, dlatego cena jest utrzymywana na konkurencyjnym poziomie. Już dziś zapewnij swojemu pupilowi fantastyczną rozrywkę z wykorzystaniem naszej zapachowej zabawki!

Zapraszamy do zakupów!

Koszyk

0
image/svg+xml

Wybierz coś dla siebie!

Kontynuuj zakupy