Darmowa dostawa od 249 zł 🐕

Szarpaki z owcy dla psa

Jedną z ulubionych rozrywek niektórych zwierzaków jest zabawa w przeciąganie. Dlatego świetnym rozwiązaniem są szarpaki z owcy. To idealny sposób na wspólną zabawę pupila z właścicielem. Taka forma aktywności dba też o zacieśnienie więzi i budowanie zaufania u psiaka. Produkt nadaje się zarówno do używania w domu, jak i na zewnątrz, szczególnie podczas krótszych spacerów, kiedy warto spożytkować nadmiar energii u czworonoga.

Dlaczego szarpaki z owcy są dobrym rozwiązaniem?

Pupil oprócz możliwości pewnego chwycenia zabawki w zębach za sprawą większej końcówki, skupi się również na atrakcyjnym zapachu, jaki ma wełna, co dodatkowo zachęci go do zabawy. Dostępny w naszej ofercie szarpak dla psa jest wykonany ręcznie, z wykorzystywaniem trwałych materiałów, w tym mocnego polaru i naturalnej owczej wełny. Właśnie dlatego nadaje się do mniejszych, jak i większych czworonogów uwielbiających się szarpać.

Produkt jest przygotowywany ręcznie na zamówienie, dlatego masz możliwość wybrania koloru taśmy i rozmiaru. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Koszyk

0
image/svg+xml

Wybierz coś dla siebie!

Kontynuuj zakupy