Darmowa dostawa od 249 zł 🐕

Zwroty

Jeśli chciałbyś zwrócić zakupiony produkt możesz to zrobić przesyłając nam oświadczenie o odstąpieniu od umowy w ciągu 14 dni od dnia otrzymania zamówionych produktów. Zwracany towar nie może nosić żadnych śladów używania oraz powinien zostać odesłany w stanie niezmienionym i z oryginalnymi metkami.

W celu zwrotu:
 1. Pobierz i wypełnij formularz odstąpienia od umowy (link).
 2. Prześlij wypełniony i podpisany formularz w terminie 14 dni od dnia odebrania zamówienia na nasz adres mailowy: szarpnijsie.sklep@gmail.com lub pocztą na adres:

  ANW s.c
  ul. Piłsudczyków 10B/6
  44-196 Knurów

 3. Towar wraz wypełnionym formularzem spakuj do koperty lub pudełka i odeślij w terminie 14 dni, licząc od dnia, w którym odstąpiłeś od umowy.

Informację o zwrocie pieniędzy otrzymasz mailowo. Zajmuje to maksymalnie 14 dni od momentu poinformowania sklepu o odstąpieniu od umowy. Termin ten może ulec wydłużeniu do czasu otrzymania zwracanego produktu lub dostarczenia potwierdzenia jego nadania. Forma zwrotu należności zależy od metody płatności, którą wybrałeś podczas składania zamówienia. Nie odbieramy przesyłek za pobraniem ani wysłanych na koszt odbiorcy.

Reklamacje

W celu reklamacji:
 1. Wypełnij formularz reklamacyjny, który możesz pobrać tutaj.
 2. Wadliwy produkt wraz z formularzem i dowodem zakupu wyślij na adres: ANW s.c, ul. Piłsudczyków 10B/6, 44-196 Knurów
 3. Daj nam znać o nadchodzącej paczce na adres: szarpnijsie.sklep@gmail.com

Każdą reklamację rozpatrujemy w ciągu 14 dni od jej otrzymania. Wszelkie informacje dotyczące gwarancji oraz procedury reklamacyjnej można
znaleźć w regulaminie sklepu.

Koszyk

0
image/svg+xml

Wybierz coś dla siebie!

Kontynuuj zakupy