Darmowa dostawa od 249 zł 🐕

Szarpaki dla psa – owca, mop, polar, piłka

Szarpaki dla aktywnych psiaków

Jeśli Twój pies jest szarpaczem i uwielbia zabawę w przeciąganie, to wiesz, jak ważne jest wybranie solidnie wykonanych produktów. Dlatego w naszym asortymencie znajdziesz ręcznie robione i przetestowane na wyjątkowo aktywnym czworonogu szarpaki dla psów z owcy, polarowe albo z mopem lub piłką. Wybierz model, który najlepiej sprawdzi się w konfrontacji z Twoim pupilem, a następnie zdecyduj, w jakiej wersji kolorystycznej mamy przygotować zabawkę.

Zabawka przyda się zarówno w domu, jak i na spacerach, pozwalając spożytkować nadmiar energii u Twojego pupila i zacieśnić jego więź z właścicielem poprzez wspólną rywalizację o szarpak dla psa. To jeden z ulubionych rodzajów aktywności wielu zwierzaków! Każdy produkt jest wykonany z trwałych materiałów i ma mocny splot, żeby dobrze znieść ząbki czworonoga. Model z dodatkiem futra z owcy dodatkowo zachęca zapachem do przeciągania, a wersje polarowe, albo zakończone mopem lub piłką ułatwiają pewny chwyt.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Kiedy rozpocząć trening przy pomocy szarpaka polarowego dla psa?

Zastanawiasz się, czy możesz już uczyć szczeniaka zabawy w przeciąganie liny? Radzimy poczekać ze szkoleniem, aż Twój pupil będzie miał około dwunastu miesięcy. Istotne jest bowiem aby jego zęby stabilnie osadziły się w dziąsłach. Okazuje się, że większość czworonogów instynktownie wie, jak bawić się, mając do dyspozycji szarpaki polarowe dla psa z futerkiem owcy, amortyzatorem lub frędzlami – przekonaj się już dziś!

Jak nauczyć psa zabawy w przeciąganie szarpaka?

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz miękkie i trwałe zabawki do ciągnięcia. Polarowy szarpak dla psa z futerkiem owcy, amortyzatorem lub piłką wykorzystaj w szkoleniu, stosując się do poniższych wskazówek:

  • chwal swojego pupila i nagradzaj smakołykami,
  • pamiętaj o zachowaniu cierpliwości,
  • wybierz na trening ciche miejsce, które pomoże zwierzakowi się skupić.

Poświęć swojemu ulubieńcowi wystarczającą ilość czasu. Regularne ćwiczenia ułatwiają opanowanie prawidłowej reakcji na wypowiadane komendy. Szczeniak szybciej nauczy się, kiedy powinien ciągnąć oraz oddać sznur.

Dlaczego warto kupić psu szarpak z futerka owcy lub z amortyzatorem?

Przeciąganie sznura wykonanego z polaru jest jedną z najpopularniejszych gier, w które możesz bawić się razem ze swoim pupilem. Łatwy w chwytaniu i doskonały do gryzienia polarowy szarpak dla psa wyposażony w amortyzator i piłkę lub przypominający futerko owcy pomaga utrzymać czworonoga w dobrej kondycji fizycznej i stymuluje jego rozwój psychiczny. Czas spędzony w taki sposób ze szczeniakiem może również zmniejszyć ilość niepożądanych zachowań, z którymi musisz się zmagać.

Koszyk

0
image/svg+xml

Wybierz coś dla siebie!

Kontynuuj zakupy